מיקרובליידינג: מה זה מיקרובליידינג ומה מבדיל אותו משיטות אחרות?

עיצוב גבות היא קטגוריה בפני עצמה בתחום טיפולי היופי והאסתטיקה. חשיבותן של גבות מעוצבות רב ויכולתן לשנות את מבנה הפנים מקצה לקצה. גבות נחשבו לסמל של עוצמה והדגשת מבנה הפנים מאז ומתמיד וגורמות לנשים רבות ללא הבדלי גיל וסטטוס לדאוג לעצב את הגבות שלהן  גם אם הן אינן מקפידות להתאפר. לא מפתיע כי רבות בוחרות בשיטת המיקרובליידינג, שיטת השערה בשל התוצאות המדויקות והעמידות לאורך זמן.

אז מה זה מיקרובליידינג –

 מיקרו = זהיר בלייד = להב 

שיטה זאת מתבצעת בשימוש של החדרת פיגמנט באמצעות להב בעובי של שערה לשכבות העליונות של העור לשכבת הדרמיס לכן אין שום פגיעה בזקיק השערה או בצלקות על גבי אזור הגבות, חשוב מאוד לבחון את פיגמנט הלקוחה ולהתאים לה צורה ופיגמנט מדויק עבורה.

השאלה הנשאלת ביותר כמה זמן זה מחזיק ?

טיפול מיקרובליידינג הוא תחום שתפס תאוצה בשניים האחרונות, זאת שיטה עדינה ביותר ולכן היא מאפשרת לנו ליצור מראה טבעי ומדויק. גבות הן טרנד שמשתנה – גבות דקות ,גבות עבות ,פיגמנט שונה לכן שיטה זאת היא המומלצת ביותר ניתן תמיד לשנות צורה ופיגמנט. לכן מחזיקה שנה עד שנתיים ומשתנה מלקוחה ללקוחה. 

כמה זה עולה?

מחירי המיקרובליידינג נע בין 1000-2000 ש”ח ותלוי במספר הטיפולים.

מחיר יחסי זה מתייחס לסדרת שני טיפולים. במידה ונדרש טיפול נוסף המחירים משתנים.

כיצד לבחור היכן לבצע את טיפול המיקרובליידינג?

יש לבחור בקפידה היכן לבצע את הטיפול, חשוב לדעת שעלות ציוד איכותי המשמש לפרוצדורה כגון המכשיר, המחטים והפיגמנטים מסתכמים בלא מעט כסף לכן מחירי טיפול נמוכים מאלו שצוינו יכול להעיד על ציוד לא איכותי ואנשי מקצוע ללא ההכשרה מתאימה ועלול להתבטא בעוגמת נפש בשל היותם של הגבות כלי מרכזי וחשוב בנראות תקינה ובאסתטיות הפנים ותיקון בשל כך עלול ליקר משמעותית את הטיפול.

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ מקצועי בתחום ממיטב המטפלות שלנו.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו