ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תורת הרפואה ההוליסטית. אנו מאמינים שניתן לשפר ולרפא באמצעותה ואמצעות אורח חיים נכון כמעט כל מצב בריאותי פיסי ורוחני. מחקרים הוכיחו כי שיטת טיפול בארומתרפיה יעילה בהפגת מתחים נפשיים, טיפול בבעיות שרירים, הפרעות בעיכול ומחלות עור. ארומתרפיה מתבססת על תורת היין ויאנג המתאר את שני הכוחות המנוגדים אך משלימים המצויים בכל הדברים ביקום. ניגודים משלימים כך נושא השמנים האתריים בא לידי ביטוי תכונות שונות אך בטיפול נכון משלימים זה את זה ופועלים בהרמוניה מושלמת ומדויקת ובזכות זה ניתן להגיע לתוצאות טיפול רצויות ומדויקות ולריפוי מלא, פיסי נפשי ורוחני.

בנוסף ארומתרפיה היא אחת משיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית הנקראת גם בשם (“רפואה משלימה”) שבה משתמשים בשמנים אתריים ובשמני בסיס וחמאות העשויים מפרחים ארומטיים, צמחי מרפא, תבלינים ושרפים של עצים באמצעות שמנים המעבירים לגוף את התכונות המרפאות שמצויים בצמחים ע”י חוש הריח דרך הריאות, דרך מריחה על העור וחדירה לתאי מחזור הדם, אוסמוזה באמבט מים ועוד.

המילה ארומתרפיה היא שילוב של:

“ארומה”- ניחוח עם טיפול, החלק שמתחבר לנשמה , ומעורר חלקים גבוהים שלנו.

“תרפיה”- טיפול בגוף ובנפש, פיסי ורוחני.

רפואה שלמה מתייחסת לאדם שלם ושואפת להביא אותו לאיזון .

עבור רפואה משלימה סימפטומים הם אותות לבעיה המפרה את האיזון . 

כיצד מתבצע טיפול ארומתרפי?

לאחר הבנת מקור הפניה ושורש הסימפטום של המטופל צוות המומחים שלנו יתאימו למטופל סידרה של טיפולים המותאמת במיוחד עבורו מבלי לפגוע באורך החיים אשר הוא מתנהל בהם. מטרת הטיפול היא השגת ריפוי מלא ובדרך הנכונה תוך הבנת המקור המרכזי שגורם למטופל לחוסר נוחות, שלווה או כאב ולהביא אותו למקום של ריפוי ונינוחות מלאה פיסית ריגשית, מנטלית ורוחנית.

כל אדם הוא ייחודי לכן הטיפול מותאם עבור כול מטופל ומטופל באופן אישי מקצועי ומסור על ידי צוות המומחים שלנו ברפואה משלימה.

השימוש בשמנים אתריים ללא מטפל מוסמך יכול להיות מסוכן ולגרום לתופעות לוואי שונות לכן חשוב להקפיד על אמצעי זהירות והתייעצות עם מומחים המתעסקים בתחום. 

קימות דרכי שימוש מגוונות בתורת ארומתרפיה , הכוללת עיסויים , אמבטיות , שאיפת אדים , אידוי הרחה רטיות (קומפרסים) שטיפות פה טיפול בשיער, בעור וכו. 

מה זה שמנים אתריים ?

ההגדרה “שמנים אתריים” היא שמן נדיף המופק מצמחים, הוא נמצא בחלקים שונים של הצמח כגון: פרחים, עלים, גבעולים, גזע, קליפת הגזע, קליפת הפרי, שרף, שורשים וזרעים. בדרך כלל השמן סגור בממברנות כדוריות וכך נשמרת יעילות השמן ותכונותיו.

כיצד זה עובד ? 

שמנים אתריים משפעים עלינו השפעה הוליסטית ועובדים על תדרים –

תדר = וברציה = תנועה “הכול נמצא בתנועה”.

הוליסטי = שלם.

אייך מפיקים שמנים אתריים ?

קימות שיטות שונות להפקה של “שמנים אתריים” – 

  • הרתחה של הצמח עד שהשמן צף מעל פני המים לאחר מכן מסננים את השמן.
  • זיקוק בקיטור – דרך להפקת שמן אתרי טהור.
  • מיצוי עם סולבנטים – הצמח מוכנס למיכל עם ממיס כימי (סולבנט), מחממים והשמן האתרי נמס יחד עם שעוות נוספות של הצמח. לאחר מכן מסננים ומנדפים את הסולבנט.
  • כבישה קרה – יש שמנים אתריים מסוימים המופקים בכבישה קרה, שמנים של פירות הדר ועוד ההפקה נעשית על ידי סחיטה של קליפת הפרי .
  • שיטת הפקה נוספת הנקראת שיטת CO2  שיטת זו היא שיטת מיצוי שמן הווניל ועוד.

“השמנים מטהרים ומנקים אותנו אנרגטית והם פועלים תמיד בשלמות סימפטומטית”.

“כל מחלה היא בבסיסה חסימה, כול ריפוי הוא ביסודו זרימה. הריח לשנות”

פנו עוד היום למיטב המומחים שלנו בתחום “הרפואה המשלימה” לחיים בריאים ושלמים. 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו